KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12156004
nr 1215 6004
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålning, Höst. Signerad a tergo. Oramad. Olja på pannå, 28x20 cm
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:26:16
1.000 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)